Kontakt

      Posiadasz na sprzedaż: pszenicę, rzepak, owies, żyto, pszenżyto, kukurydzę lub jęczmień? Chciałbyś otrzymać najlepszą cenę za zebrane ziarno? Być może szukasz najlepszej oferty na kontraktację jeszcze przed zbiorami? Napisz do nas, a postaramy się poszukać dla Ciebie najlepszej oferty za posiadany surowiec. Określ dokładnie parametry i ilość towaru, podaj kod pocztowy i dane kontaktowe, a rozejrzymy się za najlepszą ofertą. Przypominamy jednocześnie, że pozyskanie informacji jest całkowicie bezpłatne :-)

 

Może jednak szukasz wysokiej jakości pasz potrzebnych w żywieniu zwierząt gospodarskich? Za pomocą formularza obok złóż swoje zapytanie odnosnie makuchu lnianego, wysłodków buraczanych i młóta browarnianego. Napisz w treści jakiej wielkości partii danej paszy potrzebujesz.

 

Szukasz nawozów? To też nie problem. Zostaw kontakt na siebie, określ swoje zapotrzebowanie, a w krótkim czasie do Ciebie odpowiemy.

 

Może ciążą nad Tobą jakieś problemy prawne? Lub chcesz zweryfikować poprawność zapisów w umowach podpisywanych z różnymi firmami? Bezpłatnie, szybko i konkretnie odpowiemy!

 

Możesz również za pomocą tego samego formularza skontaktować się z nami w każdej innej sprawie, zapytać, podpowiedzieć, podsunąć ciekawe pomysły oraz nawiązać współpracę. Możliwości nieograniczone :-)

 

Napisz do nas

Producent Rolny Firma
Temat
Nazwa Firmy
Telefon
E-mail
Miasto
Kod pocztowy
Ulica i numer
Parametry ziarna
Treść
Wgraj plik: Przepisz kod z obrazka
token