Skup zbóż i rzepaku

Na naszej stronie nastąpiły zmiany, w dużej mierze wywołane Waszymi sugestiami. Wielu mniejszych rolników nie może sprzedać posiadanego ziarna w dobrych cenach, bo ilości te nie przekraczają ilości cało samochodowych, co powoduje znaczny wzrost kosztów transportu, w wyniku czego sprzedaż do firm znacznie oddalonych, nawet jeśli oferują bardzo dobre ceny, nie jest w ostatecznym rozrachunku korzystna dla sprzedającego.


W związku z tym będziemy już nie tylko wyszukiwać najlepszych cen za surowiec dostępnych na rynku (co wiele razy zakończyło się sukcesem), ale także kupować od Was posiadane zboża, rzepak, kukurydzę, rośliny strączkowe, czy każdy inny rodzaj ziarna.

Kontakt z nami to już nie tylko formularz w zakładce „Napisz do nas”, ale także numer telefonu, na który prosimy dzwonić z zapytaniami i ofertami.


Aby usprawnić proces wyszukiwania ofert za Wasz towar oraz kupna partii surowca bezpośrednio z Waszych gospodarstw, prosimy w miarę możliwości o wcześniejszy kontakt z informacjami o posiadanych ilościach i rodzajach ziarna, które będziecie chcieli w ostatecznym rozrachunku sprzedać. Posiadanie przez nas wcześniej takich informacji pomoże nam „pozbierać” mniejsze ilość surowca w celu załadunku całego samochodu 25 t, dzięki czemu uzyskacie lepszą cenę za posiadane zboże. Jest to bardzo korzystne zwłaszcza dla mniejszych rolników.


Z kolei średnie i większe gospodarstwa informując nas o tym co posiadają na sprzedaż, uzyskają w odpowiednim momencie informacje na temat pojawiających się dobrych cenach, które są zazwyczaj o wiele lepsze od powszechnie dostępnych. Decyzja o ewentualnej sprzedaż pozostanie oczywiście w Waszej gestii.


Pragniemy potwierdzić kolejny raz, że cała obsługa związana z wyszukiwaniem ofert za Wasze surowce, jak i przekazywaniem informacji dla osób, które zechcą takie informacje otrzymywać, jest całkowicie bezpłatna.

 

Skup zbóż i rzepaku