Sprzedaż nawozów

Czy kupując nawozy u lokalnych sprzedawców, ceny tam oferowane Wam odpowiadają? Zapewne wiele razy się zastanawialiście czy można kupić je w niższych, korzystniejszych cenach? Dlatego też postanowiliśmy rozpocząć obrót nawozami. W obecnej chwili posiadamy w ofercie wysokiej jakości nawozy azotowe, takie jak:


- saletra amonowa


- saletrzak


- mocznik


W przyszłości będziemy chcieli poszerzyć swoją ofertę o bardziej złożony asortyment.


Sprzedaż i zarazem dostawa możliwa jest przy 25 tonach jednego rodzaju nawozu lub wielokrotności tej ilości.
Ceny nawozów będą się różnić w zależności od wielkości partii oraz lokalizacji dostawy, dlatego też swoje oferty będziemy przedstawiać indywidualnie  po otrzymaniu zapytań z Waszej strony.

 


Współpraca w kwestii obrotu nawozów?


Wiemy jednak, że dla wielu gospodarstw zakup 25 ton jednego rodzaju nawozu jest niemożliwy. Dlatego też pamiętamy o małych i średnich gospodarstwach. Pragniemy rozpocząć z Wami współpracę. Miałaby ona polegać na Waszym zaangażowaniu w obrocie nawozami. Jak ta współpraca miałaby wyglądać?
Kupujesz lub zamierzasz w przyszłości kupić od nas nawozy? Zaangażuj się u siebie w okolicy i pozyskaj zainteresowanych zakupem. W zamian udzielimy Tobie stosowny rabat przy dokonywanych zakupach. Rabat ten będzie się różnił w zależności od ilości którą sam kupujesz oraz od ilości, którą kupią inni producenci rolni z Waszego polecenia.
Dodatkowym plusem jest fakt, że w związku z tym, iż nie mamy możliwości dostarczenia nawozów w ilościach mniejszych niż 25 ton,  już na wstępie zyskujesz otrzymując tańszą cenę niż proponują Tobie pośrednicy w okolicy. Ponadto zaoszczędzisz dzięki współpracy z nami, otrzymując rabaty ma czynione zakupy.

 

Sprzedaż nawozów